HAKKIMIZDA

AKIN YAPI MALZEMELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ’miz 24 yıldır hizmet ve kalite standartlarını maksimum seviyede devam ettirmektedir. Sektörde öncü olmayı hedefleyen firmamız, zengin ürün çeşidi ile aradığınız her ürünü hızlı ve kolay bir şekilde bulabilme imkânı sunmakta, Ürettiği ve görevlendirildiği her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesini amaçlamaktadır."

AKIN YAPI MALZEMELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ’miz bünyesinde kaba inşaat malzemelerinden izolasyon malzemesine yapı kimyasal malzemesinden boya malzemelerine hırdavat malzemesinden vitrifiye malzemesine kadar yaklaşık 100 ‘den fazla kategoriden 3000 çeşit yapı malzemesi ürünleri satılmaktadır. Söz sahibi kurum ve kuruluşların ana bayiliğini yaparak başlayan Firmamız genişleyen müşteri portföyü sonrasında sektör ve müşteri ihtiyaçları temel alınarak fazla malzeme ile yurt içi pazarlar da kendini kanıtlamış ve çalışma alanını büyütmüştür.

AKIN YAPI MALZEMELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ’miz ``Önce Hizmet Ve Kalite`` anlayışını daima ön planda tutmuştur. Ürün kalitesinin artırılması, kapasitenin yükseltilmesi ve düşük maliyetli ürün hedefleri teknolojik yatırımları da beraberinde getirmiştir.

AKIN YAPI MALZEMELERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ’miz günümüzde her türlü sanayi ve hizmet sektöründe malzeme temini konusunda hizmet sunmakta, görev aldığı ve üstlendiği her türlü projede sorumluluklarını yerine getirmekte, her türlü özel siparişe de cevap verebilmektedir.